Håndball – kampoppsett og resultater

                                                                                     

                                                    Torsdag

TORSDAG
KL Klasse/Pulje BANE A Klasse/pulje BANE B Klasse/Pulje BANE C
1400 D/P1 BSI Håndball – NTNUI 4 H/P1 ESI Herrer – TSI Volley D/P2 NTNUI 2 – TSI Rød
1430 D/P3 GSI – NTNUI 5 H/P2 NTNUI Enig – GSI D/P4 BSI 3 – ESI Damer
1500 D/P1 TSI Lilla – JIK H/P3 SIG – TSI Grønn D/P2 BISI Tr.heim – NTNUI Ekorn
1530 D/P3 OSI Rosa – NHHI H/P1 NTNUI Emneknagg – BSI Herrer D/P4 NTNUI 1 – BI Athletics 2
1600 D/P1 BI Athletics 1 – BSI Håndball H/P2 JIK – NHHI D/P2 OSI 1 – TSI Rød
1630 D/P3 TSI Rosa – GSI H/P3 NTNUI 3 – OSI 1 D/P4 ESI Damer – TSI Turkis
1700 D/P1 JIK – NTNUI 4 H/P2 TSI Svart – NTNUI Enig D/P2 NTNUI 2 – NTNUI Ekorn
1730 D/P3 OSI Rosa – NTNUI 5 H/P1 BI Athletics – TSI Volley D/P4 BI Athletics 2 – BSI 3
1800 H/P2 GSI – JIK H/P3 TSI Blå – SIG H/P1 NTNUI Emneknagg – ESI Herrer
1830 H/P3 TSI Grønn – NTNUI 3 D/P2 BISI Tr.heim – OSI 1 H/P2 NHHI – TSI Svart

                                                  Fredag

FREDAG
KL Klasse/Pulje BANE A Klasse/Pulje BANE B Klasse/Pulje BANE C
1000 D/P1 BSI Håndball – JIK H/P3 SIG – OSI 1 D/P2 OSI 1 – NTNUI 2
1030 D/P4 BSI 3 – TSI Turkis H/P1 BI Athletics – BSI Herrer D/P3 NHHI – TSI Rosa
1100 D/P1 BI Athletics 1 – TSI Lilla H/P3 TSI Blå – NTNUI 3 D/P2 TSI Rød – NTNUI Ekorn
1130 D/P4 ESI Damer – NTNUI 1 H/P2 JIK – NTNUI Enig D/P3 GSI – OSI Rosa
1200 D/P1 NTNUI 4 – BI Athletics 1 H/P1 ESI Herrer – BI Athletics D/P2 BISI Tr.heim – NTNUI 2
1230 D/P4 BI Athletics 2 – TSI Turkis H/P2 GSI – TSI Svart D/P3 TSI Rosa – NTNUI 5
1300 D/P1 TSI Lilla – BSI Håndball H/P3 TSI Grønn – TSI Blå D/P2 NTNUI Ekorn – OSI 1
1330 D/P4 NTNUI 1 – BSI 3 H/P1 NTNUI Emneknagg – TSI Volley D/P3 NHHI – GSI
1400 H/P1 BSI Herrer – ESI Herrer H/P2 NHHI – GSI H/P3 NTNUI 3 – SIG
1430 D/P1 NTNUI 4 – TSI Lilla H/P3 OSI 1 – TSI Grønn H/P2 TSI Svart – JIK
1500 D/P4 NTNUI 1 – TSI Turkis H/P1 BI Athletics – NTNUI Emneknagg D/P3 OSI Rosa – TSI Rosa
1530 D/P1 JIK – BI Athletics 1 H/P2 NTNUI Enig – NHHI D/P2 TSI Rød – BISI Tr.heim
1600 D/P4 ESI Damer – BI Athletics 2 H/P3 TSI Blå – OSI 1 D/P3 NTNUI 5 – NHHI
1630 H/P1 BSI Herrer – TSI Volley
1700 Kvart 1 dame Vinner pulje 1 – Andreplass pulje 2
1730 Kvart 1 herre Beste ener – nest beste treer

                                                  Lørdag

LØRDAG
KL Klasse BANE A Klasse BANE B Klasse BANE C
1000 Kvart 2 damer Vinner pulje 2 Andreplass pulje 1 Kvart 3 damer Vinner pulje 3 Andreplass pulje 4 kvart 4 damer Vinner pulje 4 Andreplass pulje 3
1030 Kvart 2 herrer Nest beste ener Beste treer kvart 3 herrer Tredje beste ener dårligste toer kvart 4 herrer beste toer nest beste toer
1100 Semi 1 dame Vinner kvart 1 Vinner kvart 3 Semi 2 dame Vinner kvart 2 Vinner kvart 4
1140 Semi 1 herre Vinner kvart 1 Vinner kvart 3 Semi 2 herre Vinner kvart 2 Vinner kvart 4
1220 Bronsefinale damer Taper semi 1 Taper semi 2
1300 Bronsefinale herrer Taper semi 1 Taper semi 2
1340 Finale damer Vinner semi 1 vinner semi 2
1420 Finale herrer Vinner semi 1 vinner semi 2