Innebandy – kampoppsett

                                 Damer

Torsdag
Kamp nr. Tid Grp Hjemme Borte Resultat Hall Ansvar (antall personer) Dømming
1 10:00 1 TSI BIA II Kraft 1 H1 (4) NTNUI 2
2 10:30 1 BIA I TSI II Kraft 1 H1 (4) NTNUI 2
3 11:00 1 NTNUI I OSI Kraft 1 H1 (4) BIA 2
4 11:30 2 NTNUI II TSI Kraft 1 H1 (4) OSI
5 12:00 2 BIA I NTNUI I Kraft 1 H1 (5) TSI
6 12:30 2 OSI TSI II Kraft 1 H2 (5) NTNUI 1
7 13:00 3 TSI BIA I Kraft 1 H2 (5) OSI
8 13:30 3 NTNUI I BIA II Kraft 1 H2 (5) TSI
9 14:00 3 NTNUI II OSI Kraft 1 H1 (5) BIA 1
10 14:30 4 TSI II TSI Kraft 1 H1 (5) NTNUI 1
11 15:00 4 BIA I BIA II Kraft 1 D1 (5) TSI
12 15:30 4 NTNUI II NTNUI I Kraft 1 D1 (5) TSI
Fredag
Kamp nr. Tid Grp Hjemme Borte Resultat Hall
13 10:00 5 TSI OSI Kraft 2 H1 (4) BIA 2
14 10:30 5 NTNUI II BIA I Kraft 2 H1 (4) OSI
15 11:00 5 TSI II BIA II Kraft 2 H2 (4) NTNUI 2
16 11:30 6 NTNUI I TSI Kraft 2 H2 (4) BIA 1
17 12:00 6 NTNUI II TSI II Kraft 2 H2 (5) BIA 1
18 12:30 6 OSI BIA II Kraft 2 H2 (5) TSI
19 13:00 7 TSI II NTNUI I Kraft 2 D1 (5) BIA 2
20 13:30 7 BIA I OSI Kraft 2 D1 (5) NTNUI 1
21 14:00 7 BIA II NTNUI II Kraft 2 D1 (5) TSI
Sluttspill
22 15:30 Semi 1 1. plass 4. plass Kraft 1 D2? Regionsdommere
23 16:30 Semi 2 2. plass 3. plass Kraft 1 D2? Regionsdommere
Lørdag
24 11:00 Bronse Taper semi 1 Taper semi 2 Kraft 2 ? Regionsdommere
25 13:00 Finale Vinner semi 1 Vinner semi 2 Kraft 2 ? Regionsdommere

                                  Herrer

T

Torsdag
Kamp nr. Tid Grp Hjemme Borte Resultat Hall Ansvar Dømming
1 10:00 1 OSI NTNUI Bordtennis Kraft 2 H1 (4) TSI H1
2 10:30 1 BIA 2 TSI 2 Kraft 2 H1 (4) DSI
3 11:00 2 BiSI BIA Kraft 2 H1 (4) TSI H1
4 11:30 2 DSI GSI Lynx Kraft 2 H1 (4) KSI
5 12:00 1 OSI BIA 2 Kraft 2 H1 (5) TSI H2
6 12:30 1 KSI NTNUI Bordtennis Kraft 2 H2 (5) GSI Lynx
7 13:00 2 TSI BIA Kraft 2 H2 (5) NTNUI
8 13:30 2 BiSI DSI Kraft 2 H2 (5) BIA 2
9 14:00 1 KSI OSI Kraft 2 H1 (5) BIA 1
10 14:30 1 TSI 2 NTNUI Bordtennis Kraft 2 H1 (5) KSI
11 15:00 2 GSI Lynx BIA Kraft 2 D1 (5) OSI
12 15:30 2 TSI BiSI Kraft 2 D1 (5) BIA 1
13 16:00 1 TSI 2 KSI Kraft 2 D1 (5) OSI
14 16:30 2 GSI Lynx TSI Kraft 2 D1 (5) NTNUI
Fredag
Kamp nr. Tid Grp Hjemme Borte Resultat Hall
15 10:00 1 TSI 2 OSI Kraft 1 H1 (4) GSI Lynx
16 10:30 1 BIA 2 KSI Kraft 1 H1 (4) DSI
17 11:00 2 GSI Lynx BiSI Kraft 1 H2 (4) BIA 2
18 11:30 2 DSI TSI Kraft 1 H2 (4) BIA 1
19 12:00 1 NTNUI Bordtennis BIA 2 Kraft 1 H2 (5) TSI 2
20 12:30 2 BIA DSI Kraft 1 H2 (5) OSI
Sluttspill D1 (5)
21 13:30 9 plass 5. plass grp. 1 5. plass grp. 2 Kraft 1 D1 (5) TSI /NTNUI
22 14:10 Kvart 1 Vinner grp. 1 4. plass grp. 2 Kraft 1 D1 (5) Regionsdommere
23 14:50 Kvart 2 Vinner grp. 2 4. plass grp. 1 Kraft 2 D2? Regionsdommere
24 15:30 Kvart 3 Nr. 2 grp. 1 Nr. 3 grp. 2 Kraft 2 D2? Regionsdommere
25 16:10 Kvart 4 Nr. 2 grp. 2 Nr.3grp. 1 Kraft 2 D2? Regionsdommere
Lørdag
26 09:20 Semi 1 Vinner kvart 1 Vinner kvert 2 Kraft 2 ? Regionsdommere
27 10:00 Semi 2 Vinner kvart 3 Vinner kvart 4 Kraft 2 ? Regionsdommere
28 12:00 Bronse Taper semin 1 Taper semi 2 Kraft 2 ? Regionsdommere
29 14:00 Finale Vinner semi 1 Vinner semi 2 Kraft 2 ? Regionsdommere