Langrenn – Deltakerliste og startnummer

TORSDAG – NORMALDISTANSE

HERRER 10 KM SKØYTING

Start kl. 12.00

Klokke Startnummer Fornavn Etternavn Klubb
12.00.00 501 Petter Bellika Tromsøstudentenes Idrettslag
12.00.30 502 Christian Tvedt Bugge Tromsøstudentenes Idrettslag
12.01.00 503 Eirik Renna Eilertsen Tromsøstudentenes Idrettslag
12.01.30 504 Ola Gjefsen Tromsøstudentenes Idrettslag
12.02.00 505 Einar Fossøy Gulbrandsen Tromsøstudentenes Idrettslag
12.02.30 506 Simon Gundersen Tromsøstudentenes Idrettslag
12.03.00 507 Geir Olav Haugen Tromsøstudentenes Idrettslag
12.03.30 508 Gaute Widerøe Hennig Tromsøstudentenes Idrettslag
12.04.00 509 Gudmund Toverud Høglund NTNUI
12.04.30 510 Johan Kilskar Tromsøstudentenes Idrettslag
12.05.00 511 Asbjørn Reinertsen Liaøy Tromsøstudentenes Idrettslag
12.05.30 512 Leif Trønnes Tromsøstudentenes Idrettslag
12.06.00 513 Bernt Kristian Flekstad Vik Tromsøstudentenes Idrettslag

 

DAMER 5 KM SKØYTING

Start kl. 12.06.30

Klokke Startnummer Fornavn Etternavn Klubb
12.06.30 514 Ida-Kristine Andreassen Tromsøstudentenes Idrettslag
12.07.00 515 Astrid Lægran Tromsøstudentenes Idrettslag
12.07.30 516 Madeline Nappey Tromsøstudentenes Idrettslag
12.08.00 517 Pauline Sjøvold BISI Trondheim
12.08.30 518 Ingvild Ytterhus Utengen Tromsøstudentenes Idrettslag

 

 

FREDAG – SPRINT

INNLEDENDE HEAT – HERRER

Heat 1

Stat kl. 11.30

Startnummer Fornavn Etternavn Klubb
519 Sebastian Benonisen Tromsøstudentenes Idrettslag
502 Christian Tvedt Bugge Tromsøstudentenes Idrettslag
504 Ola Gjefsen Tromsøstudentenes Idrettslag
505 Einar Fossøy Gulbrandsen Tromsøstudentenes Idrettslag
506 Simon Gundersen Tromsøstudentenes Idrettslag

 

Heat 2

Start kl. 11.40

Startnummer Fornavn Etternavn Klubb
507 Geir Olav Haugen Tromsøstudentenes Idrettslag
520 Anders Eirik Haugen Tromsøstudentenes Idrettslag
509 Gudmund Toverud Høglund NTNUI
521 Sindre Jacobsen Oslostudentenes Idrettsklubb
510 Johan Kilskar Tromsøstudentenes Idrettslag

 

Heat 3

Start kl. 11.50

Startnummer Fornavn Etternavn Klubb
538 Alexander Os Tromsøstudentenes Idrettslag
522 Petter Schive Tromsøstudentenes Idrettslag
523 Hallvard Skrede NTNUI
524 Ole Skrove Tromsøstudentenes Idrettslag
525 Kristoffer Sælid Oslostudentenes Idrettskl.
540 Moritz Rüger Tromsøstudentenes Idrettslag

FINALER

Damer

Start k. 12.00

Startnummer Fornavn Etternavn Klubb
515 Astrid Lægran Tromsøstudentenes Idrettslag
517 Pauline Sjøvold BISI Trondheim
541 Ida Heggem NTNUI

 

Herrer

Kl. 12.10

De to beste fra hvert innledende heat går til finale

Startnummer Fornavn Etternavn Klubb

 

 

LØRDAG – LANGDISTANSE

50 km menn klassisk

Start kl. 10.00

Startnummer Fornavn Etternavn Klubb
507 Geir Olav Haugen Tromsøstudentenes Idrettslag
509 Gudmund Toverud Høglund NTNUI
521 Sindre Jakobsen Oslostudentenes Idrettsklubb
510 Johan Kilskar Tromsøstudentenes Idrettslag
526 August Krokan Tromsøstudentenes Idrettslag
511 Asbjørn Reinertsen Liaøy Tromsøstudentenes Idrettslag
527 Viacheslav Pudov Tromsøstudentenes Idrettslag
501 Petter Bellika Tromsøstudentenes Idrettslag
528 Even Aas Bjørnstad Tromsøstudentenes Idrettslag
502 Christian Tvedt Bugge Tromsøstudentenes Idrettslag
505 Einar Fossøy Gulbrandsen Tromsøstudentenes Idrettslag
506 Simon Gundersen Tromsøstudentenes Idrettslag
520 Anders Eirik Haugen Tromsøstudentenes Idrettslag
523 Hallvard Skrede NTNUI
529 Sindre Skåland Tromsøstudentenes Idrettslag
525 Kristoffer Sælid Oslostudentenes Idrettsklubb
504 Ola Gjefsen Tromsøstudentenes Idrettslag
539 Ola Ørjavik Tromsøstudentenes Idrettslag

 

 

 

 

30 km damer klassisk

Start kl. 10.10

Startnummer Fornavn Etternavn Klubb
515 Astrid Lægran Tromsøstudentenes Idrettslag
530 Lise Blix Olsen Tromsøstudentenes Idrettslag
531 Marthe Bjerknes Sinnes Tromsøstudentenes Idrettslag
532 Thea Benjaminsen Tromsøstudentenes Idrettslag
533 Sissel-Line Berg NTNUI
534 Katrine Dalbak Tromsøstudentenes Idrettslag
535 Karoline Dalen Tromsøstudentenes Idrettslag
536 Frida Tradin Tromsøstudentenes Idrettslag
518 Ingvild Ytterhus Utengen Tromsøstudentenes Idrettslag
537 Lina Öberg Tromsøstudentenes Idrettslag