Oppsett Badminton

Badminton (H)

Torsdag

Kamp nr. Tid Bane Klasse Hjemme Borte Hall
1 10:00:00 AM 1 Herre Terje Trommestad Carl Christian Mork Bane 1
2 10:00:00 AM 2 Herre Martin Kirkpatrick Saunes Kristian Gundrersen Bane 2
3 12:00:00 PM 1 Herre Carl Christian Mork Simen Eggøy Olson Bane 1
4 12:00:00 PM 2 Herre Kristian Gundrersen Terje Trommestad Bane 2
5 2:00:00 PM 1 Herre Simen Eggøy Olson Kristian Gundrersen Bane 1
6 2:00:00 PM 2 Herre Carl Christian Mork Martin Kirkpatrick Saunes Bane 2
7 1 Herre Bane 1
8 2 Herre Bane 2
1 Herre Bane 1
2 Herre Bane 2
1 Herre Bane 1
2 Herre Bane 2

Fredag

Kamp nr. Tid Kampnr. Hjemme Borte Hall
13 11:00 4 Herre Carl Christian Mork Kristian Gundrersen Bane 1
14 11:00 4 Herre Martin Kirkpatrick Saunes Terje Trommestad Bane 2
15 13:00 4 Herre Terje Trommestad Simen Eggøy Olson Bane 1
16 13:00 5 Herre Simen Eggøy Olson Martin Kirkpatrick Saunes Bane 2
17 15:00 5 Herre OSI/NTNUI TSI 1 Bane 1
18 15:00 5 Herre TSI 2 OSI/NTNUI Bane 2
19 15:00 Herre TSI 1 TSI 2 Bane 3
20  

 

Bane 2

Lørdag

22 11:00 Finale Double 1.plass double 2.plass double Bane 2
23 13:00 Semi 1 1.plass 4.plass Bane 2
24 13:00 Semi 2 2. plass 3. plass Bane 3
25 15:00 Bronse Taper semi 1 Taper semi 2 Bane 2
26 15:00 Finale Vinner semi 1 Vinner semi 2 Bane 3

 

Badminton (D)

Torsdag

Kamp nr. Tid Kamp nr. Klasse Hjemme Borte Hall
1 10:00 1 Dame Ingrid Marie Bruvold Emilie Storvik Bane 3
2 10:00 1 Dame Silje Røgenes Elisa Wiborg Bane 4
3 12:00 2 Dame Elisa Wiborg Emilie Storvik Bane 3
4 12:00 2 Dame Ingrid Marie Bruvold Silje Røgenes Bane 4
5 14:00 3 Dame Silje Røgenes Emilie Storvik Bane 3
6 14:00 3 Dame Ingrid Marie Bruvold Elisa Wiborg Bane 4
7 Dame
8 Dame
9 Dame
10 Dame
11 Dame
12 Dame
13 Dame
14 Dame

Fredag

Kamp nr. Tid Kampnr. Hjemme Borte Hall
13 11:00 4 Herre Herre Herre Bane 1
14 11:00 4 Herre Herre Herre Bane 2
15 13:00 4 Herre Herre Herre Bane 1
16 13:00 5 Herre Herre Herre Bane 2
17 15:00 5 Herre OSI/NTNUI TSI 1 Bane 1
18 15:00 5 Herre TSI 2 OSI/NTNUI Bane 2
19 15:00 Herre TSI 1 TSI 2 Bane 3
20 Bane 2
21 Bane 1

Lørdag

22 11:00 Finale Double 1.plass double 2.plass double Bane 2
23 13:00 Semi 1 1.plass 4.plass Bane 2
24 13:00 Semi 2 2. plass 3. plass Bane 3
25 15:00 Bronse Taper semi 1 Taper semi 2 Bane 2
26 15:00 Finale Vinner semi 1 Vinner semi 2 Bane 3