Oppsett Håndball

Torsdag Bane 1 Bane 2 Bane 3
12:00 NTNUI-Gjøvik – NMBUI Lillyhammers – NHHI
12:30  TSI Gul – BSI OSI H3 – TSI Svart
13:00 NTNUI H1 – NHHI BI Athletics 2 – TSI Oransje
13:30 NTNUI D1 – OSI 2  NTNUI B1 – OSI 1
14:00 TSI Blå – JIK NTNUI H4 – NTNUI-Gjøvik NMBUI – TSI Gul
14:30 NTNUI D1 – TSI Lilla BSI – NTNUI D2 TSI Rosa – KSI
15:00 NMBUI 2 – BI Athletics 1 NHHI – BI Athletics 2 TSI Svart – NTNUI H4
15:30 NHHI – BI Athletics NTNUI B1 – Lillyhammers NTNUI H2 – GSI
16:00 JIK – NTNUI H1 TSI Oransje – OSI 1 OSI 2 – NMBUI 2
16:30 TSI Lilla – BI Athletics 1 NTNUI D2 – NTNUI-Gjøvik BI Athletics – TSI Blå
17:00 OSI 1 – BI Athletics 2 Lillyhammers – TSI Oransje NTNUI H2 – TSI Oransje
17:30   KSI – GSI VSIL – GSI OsloMet – NIHI

 

Fredag Bane 1 Bane 2 Bane 3
11:30 GSI – OsloMet VSIL – BiSi NIHI – TSI Rosa
12:00 NTNUI D1 – NMBUI 2 NHHI – OSI 1 NTNUI D2 – NMBUI
12:30 TSI Blå – NTNUI H1 NTNUI B1 – BI Athletics 2 OsloMet – TSI Rosa
13:00 NTNUI-Gjøvik – TSI Gul OSI H3 – NTNUI H4 NTNUI H2 – VSIL
13:30 JIK – BI Athletics NHHI – TSI Oransje NIHI – GSI
14:00 TSI Lilla – OSI 2 TSI Svart – NTNUI-Gjøvik VSIL – TSI Oransje
14:30 BSI – NTNUI-Gjøvik OSI 1 – Lillyhammers KSI – OsloMet
15:00 NTNUI H1 – BI Athletics NHHI – TSI Blå TSI Oransje – GSI
15:30 NMBUI 2 – TSI Lilla NHHI – NTNUI B1 NTNUI H2 – BiSi
16:00 BI Athletics 1 – NTNUI D1 OSI H3 – NTNUI-Gjøvik GSI – Tsi Rosa
16:30 TSI Gul – NTNUI D2 Lillyhammers – BI Athletics 2 NIHI – KSI
17:00 NMBUI – BSI JIK – NHHI BiSi -GSI
17:30 OSI 2 – BI Athletics 1 NTNUI B1 – TSI oransje BiSi – TSI Oransje

 

Lørdag Bane 1 Bane 2 Bane 3
10:00 H KVARTFINALE 1 1. plass pulje 1 BESTE TREDJEPLASS H KVARTFINALE 2 1. plass pulje 2 NEST BESTE 3. PLASS 1. plass pulje 3 DÅRLIGSTE 2. PLASS
10:30 H KVARTFINALE 4 BESTE 2. PLASS NEST BESTE 2. PLASS H PLASSERINGSKAMP DÅRLIGSTE 3. PLASS BESTE 4. PLASS H PLASSERINGSKAMP NEST BESTE 4. PLASS DÅRLIGSTE 4. PLASS
11:00 KVARTFINALE 1 1. plass pulje 1 2. plass pulje 2 KVARTINALE 2 1. plass pulje 2 2. plass pulje 1 KVARTFINALE 3 1. plass pulje 3 2. plass pulje 4
11:30 KVARTFINALE 4 1. plass pulje 4 2. plass pulje 3 H SEMIFINALE 1 VINNER KVARTFINALE 1 VINNER KVARTFINALE 2 H SEMIFINALE 2 VINNER KVARTFINALE 3 VINNER KVARTFINALE 4
12:10 SEMIFINALE 1 VINNER KVARTFINALE 1 VINNER KVARTFINALE 2 SEMIFINALE 2 VINNER KVARTFINALE 3 VINNER KVARTFINALE 4 H PLASSERINGSKAMP 5.PLASS 5. PLASS
13:00 D BRONSEFINALE TAPER SEMI 1 TAPER SEMI 2 H BRONSEFINALE TAPER SEMI 1 TAPER SEMI 2
13:45 H FINALE VINNER SEMI 1 VINNER SEMI 2
14:30 D FINALE VINNER SEMI 1 VINNER SEMI 2