Oppsett Innebandy

Oppsett Innebandy (D)

Torsdag

Kamp nr. Tid Kampnr. Hjemme Borte Resultat Hall Dømming
1 10:00 1 TSI GSI Kraft 1
2 10:30 1 KSI NTNUI I Kraft 1
3 11:00 1 NTNUI II OSI Kraft 1
4 11:30 2 OSI TSI Kraft 1
5 12:00 2 NTNUI II KSI Kraft 1
6 12:30 2 GSI NTNUI I Kraft 1
7 13:00 3 TSI KSI Kraft 1
8 13:30 3 GSI OSI Kraft 1
9 14:00 3 NTNUI II NTNUI I Kraft 1
14:30 Kraft 1
15:00 Kraft 1
15:30 Kraft 1

Fredag

Kamp nr. Tid Kampnr. Hjemme Borte Resultat Hall Dømming
10 10:00 4 NTNUI I TSI Kraft 2
11 10:30 4 GSI NTNUI II Kraft 2
12 11:00 4 KSI OSI Kraft 2
13 11:30 5 TSI NTNUI II Kraft 2
14 12:00 5 OSI NTNUI I Kraft 2
15 12:30 5 KSI GSI Kraft 2
Kraft 2
Kraft 2
Kraft 2

Sluttspill

16 14:00 Plasseringsspill 5.plass 6.plass Kraft 2
17 14:30 Semi 1 1.plass 4.plass Kraft 2
18 15:15 Semi 2 2. plass 3. plass Kraft 2

Lørdag

19 11:00 Bronse Taper semi 1 Taper semi 2 Kraft 2
20 13:00 Finale Vinner semi 1 Vinner semi 2 Kraft 2

 

Oppsett Innebandy (H)

Torsdag

Kamp nr. Tid Kamp nr. Grp Hjemme Borte Resultat Hall Dømming
1 10:00 1 1 GSI H2 KSI 1 Kraft 2
2 10:30 1 1 TSI NTNUI HÅTRI Kraft 2
3 11:00 1 2 GSI H1 OSLO Met Kraft 2
4 11:30 1 2 KSI 2 NMBUI Kraft 2
5 12:00 2 1 OSI GSI H2 Kraft 2
6 12:30 2 1 KSI 1 TSI Kraft 2
7 13:00 2 2 NTNUI I OSLO Met Kraft 2
8 13:30 2 2 NMBUI GSI H1 Kraft 2
9 14:00 3 1 NTNUI HÅTRI OSI Kraft 2
10 14:30 3 1 TSI GSI H2 Kraft 2
11 15:00 3 2 KSI 2 OSlO Met Kraft 2
12 15:30 3 2 NTNUI I NMBUI Kraft 2
13 16:00 4 1 KSI 1 OSI Kraft 2
14 16:30 4 2 GSI H1 KSI 2 Kraft 2

Fredag

Kamp nr. Tid Grp Hjemme Borte Resultat Hall Dømming
15 10:00 5 1 NTNUI HÅTRI GSI H2 Kraft 1
16 10:30 5 1 OSI TSI Kraft 1
17 11:00 5 2 KSI 2 NTNUI I Kraft 1
18 11:30 5 2 OSLO Met NMBUI Kraft 1
19 12:00 6 1 KSI 1 NTNUI HÅTRI Kraft 1
20 12:30 6 2 NTNUI I GSI H1 Kraft 1
21 13:30 9 plass 5. plass grp. 1 5. plass grp. 2 Kraft 1
22 14:10 Kvart 1 Vinner grp. 1 4. plass grp. 2 Kraft 1
23 14:50 Kvart 2 Vinner grp. 2 4. plass grp. 1 Kraft 1
24 15:30 Kvart 3 Nr. 2 grp. 1 Nr. 3 grp. 2 Kraft 1
25 16:10 Kvart 4 Nr. 2 grp. 2 Nr.3grp. 1 Kraft 1

Lørdag

26 9:20 Semi 1 Vinner kvart 1 Vinner kvert 2 Kraft 2
27 10:00 Semi 2 Vinner kvart 3 Vinner kvart 4 Kraft 2
28 12:00 Bronse Taper semin 1 Taper semi 2 Kraft 2
29 14:00 Finale Vinner semi 1 Vinner semi 2 Kraft 2