Svømming – Kampoppsett

Oversikt

Dag 1
50 bryst herrer
50 bryst damer
100 IM herrer
100 IM damer
50 fri herrer
50 fri damer
100 bryst herrer
100 bryst damer
50 butterfly herrer
50 butterfly damer
100fri herrer
100fri damer
50 rygg herrer
50 rygg damer
4×50 medleyherrer
4×50 medley damer
4×50 fri herrer
4×50 fri damer
6×50 fri mixed

 

 

Fredag kl. 08-11
Øvelse Starttidspunkt Heat Bane Navn Klubb
Innsvøm Kl. 09.00
Stevnestart Kl. 10.00
Øvelse 1. 50m Bryst, herrer Kl. 10.10 1 1
Øvelse 1. 50m Bryst, herrer 1 2 Nikola Borissov Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 1. 50m Bryst, herrer 1 3 Steinar Eilertsen Tromsøstudentenes Idrettslag
Øvelse 1. 50m Bryst, herrer 1 4 Tord Fjeld Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 1. 50m Bryst, herrer 1 5 Håkon Gimse BSI
Øvelse 1. 50m Bryst, herrer 1 6
Øvelse 1. 50m Bryst, herrer Kl. 10.13 2 1
Øvelse 1. 50m Bryst, herrer 2 2 Lars-Henrik Hovik BSI
Øvelse 1. 50m Bryst, herrer 2 3 Jorn Prinse BSI
Øvelse 1. 50m Bryst, herrer 2 4 Albert Pérez BSI
Øvelse 1. 50m Bryst, herrer 2 5 Tomas Ritter Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 1. 50m Bryst, herrer 2 6
Øvelse 2. 50m Bryst, damer Kl.10.16 1 1 Heidi Sydnes Egeland Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 2. 50m Bryst, damer 1 2 Oda Gjerde BSI
Øvelse 2. 50m Bryst, damer 1 3 Emilie Krey Ludviksen Tromsøstudentenes Idrettslag
Øvelse 2. 50m Bryst, damer 1 4 Lise Skartstein Jakobsen Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 2. 50m Bryst, damer 1 5 Evelien van Dijk Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 2. 50m Bryst, damer 1 6
Øvelse 3. 100m Individuell Medley, herrer Kl. 10.19 1 1
Øvelse 3. 100m Individuell Medley, herrer 1 2 Odd Reidar Bygdnes Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 3. 100m Individuell Medley, herrer 1 3 Tord Fjeld Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 3. 100m Individuell Medley, herrer 1 4 Lars-Henrik Hovik BSI
Øvelse 3. 100m Individuell Medley, herrer 1 5 Steinar Eilertsen Tromsøstudentenes Idrettslag
Øvelse 3. 100m Individuell Medley, herrer 1 6
Øvelse 3. 100m Individuell Medley, herrer Kl. 10.24 2 1
Øvelse 3. 100m Individuell Medley, herrer 2 2 Carston Hernke Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 3. 100m Individuell Medley, herrer 2 3 Albert Pérez BSI
Øvelse 3. 100m Individuell Medley, herrer 2 4 Bjørn Hansen Tromsøstudentenes Idrettslag
Øvelse 3. 100m Individuell Medley, herrer 2 5
Øvelse 3. 100m Individuell Medley, herrer 2 6
Øvelse 4. 100m Individuell Medley, damer Kl. 10.29 1 1 Emilie Krey Ludviksen Tromsøstudentenes Idrettslag
Øvelse 4. 100m Individuell Medley, damer 1 2 Veronika Lappyova Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 4. 100m Individuell Medley, damer 1 3 Abby Arisco Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 4. 100m Individuell Medley, damer 1 4 Emilie Woll Tromsøstudentenes Idrettslag
Øvelse 4. 100m Individuell Medley, damer 1 5 Ylva Sjölund Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 4. 100m Individuell Medley, damer 1 6
Øvelse 5. 50m Fri, herrer Kl. 10.34 1 1 Odd Reidar Bygdnes Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 5. 50m Fri, herrer 1 2 Håkon Gimse BSI
Øvelse 5. 50m Fri, herrer 1 3 Nikola Borissov Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 5. 50m Fri, herrer 1 4 Carston Hernke Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 5. 50m Fri, herrer 1 5 Lars-Henrik Hovik BSI
Øvelse 5. 50m Fri, herrer 1 6 Sotirios Tsolanta Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 5. 50m Fri, herrer Kl. 10.37 2 1 Emanuele Gramuglia Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 5. 50m Fri, herrer 2 2 Bjørn Hansen Tromsøstudentenes Idrettslag
Øvelse 5. 50m Fri, herrer 2 3 Jorn Prinse Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 5. 50m Fri, herrer 2 4 Albert Pérez BSI
Øvelse 5. 50m Fri, herrer 2 5 Tomas Ritter Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 5. 50m Fri, herrer 2 6 Garth Theron Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 6. 50m Fri, damer Kl. 10.40 1 1 Marie Lohnås Nygaard Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 6. 50m Fri, damer 1 2 Ina Gimse Tromsøstudentenes Idrettslag
Øvelse 6. 50m Fri, damer 1 3 Heidi Sydnes Egeland Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 6. 50m Fri, damer 1 4 Ylva Sjölund Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 6. 50m Fri, damer 1 5 Ragnhild Hungnes Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 6. 50m Fri, damer 1 6
Øvelse 6. 50m Fri, damer Kl. 10.43 2 1 Evelien van Dijk Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 6. 50m Fri, damer 2 2 Emilie Woll Tromsøstudentenes Idrettslag
Øvelse 6. 50m Fri, damer 2 3 Mathilde Blanche Setnes BSI
Øvelse 6. 50m Fri, damer 2 4 Lise Skarstein Jakobsen Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 6. 50m Fri, damer 2 5 Veronika Lappyova Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 6. 50m Fri, damer 2 6
Øvelse 7. 100m Bryst, herrer Kl. 10.46 1 1
Øvelse 7. 100m Bryst, herrer 1 2 Albert Pérez BSI
Øvelse 7. 100m Bryst, herrer 1 3 Jorn Prinse Oslostudentenes Idrettslag
Øvelse 7. 100m Bryst, herrer 1 4 Steinar Eilertsen Tromsøstudentenes Idrettslag
Øvelse 7. 100m Bryst, herrer 1 5
Øvelse 7. 100m Bryst, herrer 1 6
Øvelse 8. 100m Bryst, damer Kl. 10.51 1 1
Øvelse 8. 100m Bryst, damer 1 2 Evelien van Dijk Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 8. 100m Bryst, damer 1 3 Emilie Krey Ludviksen Tromsøstudentenes Idrettslag
Øvelse 8. 100m Bryst, damer 1 4
Øvelse 8. 100m Bryst, damer 1 5
Øvelse 8. 100m Bryst, damer 1 6
Øvelse 9. 50m Butterfly, herrer Kl. 10.56 1 1
Øvelse 9. 50m Butterfly, herrer 1 2 Garth Theron Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 9. 50m Butterfly, herrer 1 3 Sotirios Tsolanta Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 9. 50m Butterfly, herrer 1 4 Lars-Henrik Hovik BSI
Øvelse 9. 50m Butterfly, herrer 1 5 Tord Fjeld Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 9. 50m Butterfly, herrer 1 6
Øvelse 9. 50m Butterfly, herrer Kl. 10.59 2 1
Øvelse 9. 50m Butterfly, herrer 2 2 Bjørn Hansen Tromsøstudentenes Idrettslag
Øvelse 9. 50m Butterfly, herrer 2 3 Håkon Gimse BSI
Øvelse 9. 50m Butterfly, herrer 2 4 Odd Reidar Bygdnes Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 9. 50m Butterfly, herrer 2 5
Øvelse 9. 50m Butterfly, herrer 2 6
Øvelse 10. 50m Butterfly, damer Kl. 11.02 1 1
Øvelse 10. 50m Butterfly, damer 1 2 Ina Gimse Tromsøstudentenes Idrettslag
Øvelse 10. 50m Butterfly, damer 1 3 Abby Arisco Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 10. 50m Butterfly, damer 1 4 Oda Gjerde BSI
Øvelse 10. 50m Butterfly, damer 1 5 Marie Lohnås Nygaard Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 10. 50m Butterfly, damer 1 6
Øvelse 10. 50m Butterfly, damer Kl. 11.05 2 1
Øvelse 10. 50m Butterfly, damer 2 2 Ylva Sjölund Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 10. 50m Butterfly, damer 2 3 Emilie Woll Tromsøstudentenes Idrettslag
Øvelse 10. 50m Butterfly, damer 2 4 Mathilde Blanche BSI
Øvelse 10. 50m Butterfly, damer 2 5
Øvelse 10. 50m Butterfly, damer 2 6
Øvelse 11. 100m Fri, herrer Kl. 11.08 1 1 Tomas Ritter Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 11. 100m Fri, herrer 1 2 Albert Pérez BSI
Øvelse 11. 100m Fri, herrer 1 3 Odd Reidar Bygnes Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 11. 100m Fri, herrer 1 4 Nikola Borissov Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 11. 100m Fri, herrer 1 5 Lars-Henrik Hovik BSI
Øvelse 11. 100m Fri, herrer 1 6 Sotirios Tsolanta Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 11. 100m Fri, herrer Kl. 11.13 2 1 Håkon Gimse BSI
Øvelse 11. 100m Fri, herrer 2 2 Emanuele Gramuglia Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 11. 100m Fri, herrer 2 3 Jorn Prinse Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 11. 100m Fri, herrer 2 4 Carston Hernke Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 11. 100m Fri, herrer 2 5 Garth Theron Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 11. 100m Fri, herrer 2 6
Øvelse 12. 100m Fri, damer Kl. 11.18 1 1 Lise Skarstein Jakobsen Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 12. 100m Fri, damer 1 2 Emilie Woll Tromsøstudentenes Idrettslag
Øvelse 12. 100m Fri, damer 1 3 Mathilde Blanche Setnes BSI
Øvelse 12. 100m Fri, damer 1 4 Oda Gjerde BSI
Øvelse 12. 100m Fri, damer 1 5 Heidi Sydnes Egeland Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 12. 100m Fri, damer 1 6
Øvelse 13. 50m Rygg, herrer Kl. 11.23 1 1
Øvelse 13. 50m Rygg, herrer 1 2 Tord Fjeld Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 13. 50m Rygg, herrer 1 3 Tomas Ritter Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 13. 50m Rygg, herrer 1 4 Håkon Gimse BSI
Øvelse 13. 50m Rygg, herrer 1 5
Øvelse 13. 50m Rygg, herrer 1 6
Øvelse 14. 50m Rygg, damer Kl. 11.30 1 1
Øvelse 14. 50m Rygg, damer 1 2
Øvelse 14. 50m Rygg, damer 1 3 Abby Arisco Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 14. 50m Rygg, damer 1 4 Ina Gimse Tromsøstudentenes Idrettslag
Øvelse 14. 50m Rygg, damer 1 5
Øvelse 14. 50m Rygg, damer 1 6
Øvelse 15. 4*50m Fri, herrer Kl. 11.35 1 1
Øvelse 15. 4*50m Fri, herrer 1 2
Øvelse 15. 4*50m Fri, herrer 1 3 OSI Svømming Oslostudentenes Idrettslag
Øvelse 15. 4*50m Fri, herrer 1 4
Øvelse 15. 4*50m Fri, herrer 1 5
Øvelse 15. 4*50m Fri, herrer 1 6
Øvelse 16. 4*50m Fri, damer Kl. 11.40 1 1
Øvelse 16. 4*50m Fri, damer 1 2
Øvelse 16. 4*50m Fri, damer 1 3 UiT Elite Gull Tromsøstudentenes Idrettslag
Øvelse 16. 4*50m Fri, damer 1 4 OSI Svømming Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 16. 4*50m Fri, damer 1 5
Øvelse 16. 4*50m Fri, damer 1 6
Øvelse 17. 6*50m Fri, mixed Kl. 11.45 1 1
Øvelse 17. 6*50m Fri, mixed 1 2
Øvelse 17. 6*50m Fri, mixed 1 3 OSI Svømming Oslostudentenes Idrettsklubb
Øvelse 17. 6*50m Fri, mixed 1 4
Øvelse 17. 6*50m Fri, mixed 1 5
Øvelse 17. 6*50m Fri, mixed 1 6
Utsvøm
Premiering Kl. 12.30