Svømming – Resultater

Øvelse  Startstidspunkt  Heat Bane   Navn Klubb  Tid  Sammenlagt
Øvelse 1. 50m Bryst, herrer Kl. 10.10 1 1
Øvelse 1. 50m Bryst, herrer 1 2 Nikola Borissov Oslostudentenes Idrettsklubb 50-81 8
Øvelse 1. 50m Bryst, herrer 1 3 Steinar Eilertsen Tromsøstudentenes Idrettslag 34-22 2
Øvelse 1. 50m Bryst, herrer 1 4 Tord Fjeld Oslostudentenes Idrettsklubb 34-22 3
Øvelse 1. 50m Bryst, herrer 1 5 Håkon Gimse BSI 45-09 7
Øvelse 1. 50m Bryst, herrer 1 6
Øvelse 1. 50m Bryst, herrer Kl. 10.13 2 1
Øvelse 1. 50m Bryst, herrer 2 2 Lars-Henrik Hovik BSI 36-94 5
Øvelse 1. 50m Bryst, herrer 2 3 Jorn Prinse BSI 36-06 4
Øvelse 1. 50m Bryst, herrer 2 4 Albert Pérez BSI 30-50 1
Øvelse 1. 50m Bryst, herrer 2 5 Tomas Ritter Oslostudentenes Idrettsklubb 42-88 6
Øvelse 1. 50m Bryst, herrer 2 6
Øvelse 2. 50m Bryst, damer Kl.10.16 1 1 Heidi Sydnes Egeland Oslostudentenes Idrettsklubb 46-56 3
Øvelse 2. 50m Bryst, damer 1 2 Oda Gjerde BSI 46-13 1
Øvelse 2. 50m Bryst, damer 1 3 Emilie Krey Ludviksen Tromsøstudentenes Idrettslag Ikke møtt
Øvelse 2. 50m Bryst, damer 1 4 Lise Skartstein Jakobsen Oslostudentenes Idrettsklubb 46-37 2
Øvelse 2. 50m Bryst, damer 1 5 Evelien van Dijk Oslostudentenes Idrettsklubb 53-50
Øvelse 2. 50m Bryst, damer 1 6
Øvelse 3. 100m Individuell Medley, herrer Kl. 10.19 1 1
Øvelse 3. 100m Individuell Medley, herrer 1 2 Odd Reidar Bygdnes Oslostudentenes Idrettsklubb 01-14-00 7
Øvelse 3. 100m Individuell Medley, herrer 1 3 Tord Fjeld Oslostudentenes Idrettsklubb 01 09 85 4
Øvelse 3. 100m Individuell Medley, herrer 1 4 Lars-Henrik Hovik BSI 01 13 59 6
Øvelse 3. 100m Individuell Medley, herrer 1 5 Steinar Eilertsen Tromsøstudentenes Idrettslag 01 13 25 5
Øvelse 3. 100m Individuell Medley, herrer 1 6
Øvelse 3. 100m Individuell Medley, herrer Kl. 10.24 2 1
Øvelse 3. 100m Individuell Medley, herrer 2 2 Carston Hernke Oslostudentenes Idrettsklubb 01 08 57 3
Øvelse 3. 100m Individuell Medley, herrer 2 3 Albert Pérez BSI 01 02 94 1
Øvelse 3. 100m Individuell Medley, herrer 2 4 Bjørn Hansen Tromsøstudentenes Idrettslag 01 03 03 2
Øvelse 3. 100m Individuell Medley, herrer 2 5
Øvelse 3. 100m Individuell Medley, herrer 2 6
Øvelse 4. 100m Individuell Medley, damer Kl. 10.29 1 1 Emilie Krey Ludviksen Tromsøstudentenes Idrettslag Ikke møtt
Øvelse 4. 100m Individuell Medley, damer 1 2 Veronika Lappyova Oslostudentenes Idrettsklubb 01 37
Øvelse 4. 100m Individuell Medley, damer 1 3 Abby Arisco Oslostudentenes Idrettsklubb 01 18 19
Øvelse 4. 100m Individuell Medley, damer 1 4 Emilie Woll Tromsøstudentenes Idrettslag 01 15 32 2
Øvelse 4. 100m Individuell Medley, damer 1 5 Ylva Sjölund Oslostudentenes Idrettsklubb 01 15 60 3
Øvelse 4. 100m Individuell Medley, damer 1 6 Tonje Riise Tromsøstudentenes Idrettslag 01 11 56 1
Øvelse 5. 50m Fri, herrer Kl. 10.34 1 1 Odd Reidar Bygdnes Oslostudentenes Idrettsklubb 30 10 6
Øvelse 5. 50m Fri, herrer 1 2 Håkon Gimse BSI 34 94 10
Øvelse 5. 50m Fri, herrer 1 3 Nikola Borissov Oslostudentenes Idrettsklubb 37 19 11
Øvelse 5. 50m Fri, herrer 1 4 Carston Hernke Oslostudentenes Idrettsklubb 27 60 3
Øvelse 5. 50m Fri, herrer 1 5 Lars-Henrik Hovik BSI 28 35 4
Øvelse 5. 50m Fri, herrer 1 6 Sotirios Tsolanta Oslostudentenes Idrettsklubb 30 10 6
Øvelse 5. 50m Fri, herrer Kl. 10.37 2 1 Emanuele Gramuglia Oslostudentenes Idrettsklubb 31 97 9
Øvelse 5. 50m Fri, herrer 2 2 Bjørn Hansen Tromsøstudentenes Idrettslag 25 62 1
Øvelse 5. 50m Fri, herrer 2 3 Jorn Prinse Oslostudentenes Idrettsklubb 28 97 6
Øvelse 5. 50m Fri, herrer 2 4 Albert Pérez BSI 25 78 2
Øvelse 5. 50m Fri, herrer 2 5 Tomas Ritter Oslostudentenes Idrettsklubb 30 97 8
Øvelse 5. 50m Fri, herrer 2 6 Garth Theron Oslostudentenes Idrettsklubb 28 53 5
Øvelse 6. 50m Fri, damer Kl. 10.40 1 1 Marie Lohnås Nygaard Oslostudentenes Idrettsklubb 33 49 4
Øvelse 6. 50m Fri, damer 1 2 Ina Gimse Tromsøstudentenes Idrettslag 28 56 1
Øvelse 6. 50m Fri, damer 1 3 Heidi Sydnes Egeland Oslostudentenes Idrettsklubb 37 72 7
Øvelse 6. 50m Fri, damer 1 4 Ylva Sjölund Oslostudentenes Idrettsklubb 30 72 4
Øvelse 6. 50m Fri, damer 1 5 Ragnhild Hungnes Oslostudentenes Idrettsklubb 39 63 9
Øvelse 6. 50m Fri, damer 1 6 Tonje Riise Tromsøstudentenes Idrettslag 28 75 2
Øvelse 6. 50m Fri, damer Kl. 10.43 2 1 Evelien van Dijk Oslostudentenes Idrettsklubb 43 65 10
Øvelse 6. 50m Fri, damer 2 2 Emilie Woll Tromsøstudentenes Idrettslag 29 50 3
Øvelse 6. 50m Fri, damer 2 3 Mathilde Blanche Setnes BSI 33 97 5
Øvelse 6. 50m Fri, damer 2 4 Lise Skarstein Jakobsen Oslostudentenes Idrettsklubb 36 04 6
Øvelse 6. 50m Fri, damer 2 5 Veronika Lappyova Oslostudentenes Idrettsklubb 39 18 8
Øvelse 6. 50m Fri, damer 2 6
Øvelse 7. 100m Bryst, herrer Kl. 10.46 1 1
Øvelse 7. 100m Bryst, herrer 1 2 Albert Pérez BSI 01 13 43 1
Øvelse 7. 100m Bryst, herrer 1 3 Jorn Prinse Oslostudentenes Idrettslag 01 19 82 3
Øvelse 7. 100m Bryst, herrer 1 4 Steinar Eilertsen Tromsøstudentenes Idrettslag 01 14 69 2
Øvelse 7. 100m Bryst, herrer 1 5
Øvelse 7. 100m Bryst, herrer 1 6
Øvelse 8. 100m Bryst, damer Kl. 10.51 1 1
Øvelse 8. 100m Bryst, damer 1 2 Evelien van Dijk Oslostudentenes Idrettsklubb 01 57 59 2
Øvelse 8. 100m Bryst, damer 1 3 Heidi Sydnes Egeland Oslostudentenes Idrettsklubb 01 39 94 1
Øvelse 8. 100m Bryst, damer 1 4 Ragnhild Hungnes Oslostudentenes Idrettsklubb 02 08 28 3
Øvelse 8. 100m Bryst, damer 1 5
Øvelse 8. 100m Bryst, damer 1 6
Øvelse 9. 50m Butterfly, herrer Kl. 10.56 1 1
Øvelse 9. 50m Butterfly, herrer 1 2 Garth Theron Oslostudentenes Idrettsklubb Ikke møtt Ikke møtt
Øvelse 9. 50m Butterfly, herrer 1 3 Sotirios Tsolanta Oslostudentenes Idrettsklubb 55 53 6
Øvelse 9. 50m Butterfly, herrer 1 4 Lars-Henrik Hovik BSI 32 66 4
Øvelse 9. 50m Butterfly, herrer 1 5 Tord Fjeld Oslostudentenes Idrettsklubb 32 31 ? Feil med klokka, vant heatet sitt 3
Øvelse 9. 50m Butterfly, herrer 1 6
Øvelse 9. 50m Butterfly, herrer Kl. 10.59 2 1
Øvelse 9. 50m Butterfly, herrer 2 2 Bjørn Hansen Tromsøstudentenes Idrettslag 27 82 1
Øvelse 9. 50m Butterfly, herrer 2 3 Håkon Gimse BSI 43 22 5
Øvelse 9. 50m Butterfly, herrer 2 4 Odd Reidar Bygdnes Oslostudentenes Idrettsklubb 30 03 2
Øvelse 9. 50m Butterfly, herrer 2 5
Øvelse 9. 50m Butterfly, herrer 2 6
Øvelse 10. 50m Butterfly, damer Kl. 11.02 1 1
Øvelse 10. 50m Butterfly, damer 1 2 Ina Gimse Tromsøstudentenes Idrettslag 31 10 2
Øvelse 10. 50m Butterfly, damer 1 3 Abby Arisco Oslostudentenes Idrettsklubb 33 28 3
Øvelse 10. 50m Butterfly, damer 1 4 Oda Gjerde BSI 44 37 7
Øvelse 10. 50m Butterfly, damer 1 5 Marie Lohnås Nygaard Oslostudentenes Idrettsklubb 39 59 6
Øvelse 10. 50m Butterfly, damer 1 6
Øvelse 10. 50m Butterfly, damer Kl. 11.05 2 1
Øvelse 10. 50m Butterfly, damer 2 2 Ylva Sjölund Oslostudentenes Idrettsklubb 33 75 4
Øvelse 10. 50m Butterfly, damer 2 3 Emilie Woll Tromsøstudentenes Idrettslag 31 05 1
Øvelse 10. 50m Butterfly, damer 2 4 Mathilde Blanche BSI 37 85 5
Øvelse 10. 50m Butterfly, damer 2 5
Øvelse 10. 50m Butterfly, damer 2 6
Øvelse 11. 100m Fri, herrer Kl. 11.08 1 1 Tomas Ritter Oslostudentenes Idrettsklubb 01 09 31 6
Øvelse 11. 100m Fri, herrer 1 2 Albert Pérez BSI 57 07 1
Øvelse 11. 100m Fri, herrer 1 3 Odd Reidar Bygnes Oslostudentenes Idrettsklubb 01 02 00 3
Øvelse 11. 100m Fri, herrer 1 4 Nikola Borissov Oslostudentenes Idrettsklubb Ikke møtt Ikke møtt
Øvelse 11. 100m Fri, herrer 1 5 Lars-Henrik Hovik BSI 01 05 34 4
Øvelse 11. 100m Fri, herrer 1 6
Øvelse 11. 100m Fri, herrer Kl. 11.13 2 1 Håkon Gimse BSI 01 21 51
Øvelse 11. 100m Fri, herrer 2 2 Emanuele Gramuglia Oslostudentenes Idrettsklubb 01 16 09 7
Øvelse 11. 100m Fri, herrer 2 3 Jorn Prinse Oslostudentenes Idrettsklubb 01 07 22 5
Øvelse 11. 100m Fri, herrer 2 4 Carston Hernke Oslostudentenes Idrettsklubb 01 01 88 2
Øvelse 11. 100m Fri, herrer 2 5 Garth Theron Oslostudentenes Idrettsklubb 01 05 16 3
Øvelse 11. 100m Fri, herrer 2 6
Øvelse 12. 100m Fri, damer Kl. 11.18 1 1 Lise Skarstein Jakobsen Oslostudentenes Idrettsklubb 01 23 34
Øvelse 12. 100m Fri, damer 1 2 Emilie Woll Tromsøstudentenes Idrettslag 01 08 09 1
Øvelse 12. 100m Fri, damer 1 3 Mathilde Blanche Setnes BSI 01 18 50 2
Øvelse 12. 100m Fri, damer 1 4 Oda Gjerde BSI 01 24 50
Øvelse 12. 100m Fri, damer 1 5 Heidi Sydnes Egeland Oslostudentenes Idrettsklubb 01 20 19 3
Øvelse 12. 100m Fri, damer 1 6
Øvelse 13. 50m Rygg, herrer Kl. 11.23 1 1
Øvelse 13. 50m Rygg, herrer 1 2 Tord Fjeld Oslostudentenes Idrettsklubb 31 87 1
Øvelse 13. 50m Rygg, herrer 1 3 Tomas Ritter Oslostudentenes Idrettsklubb 41 72 2
Øvelse 13. 50m Rygg, herrer 1 4 Håkon Gimse BSI 47 97 3
Øvelse 13. 50m Rygg, herrer 1 5
Øvelse 13. 50m Rygg, herrer 1 6
Øvelse 14. 50m Rygg, damer Kl. 11.30 1 1
Øvelse 14. 50m Rygg, damer 1 2
Øvelse 14. 50m Rygg, damer 1 3 Abby Arisco Oslostudentenes Idrettsklubb 37 69 2
Øvelse 14. 50m Rygg, damer 1 4 Ina Gimse Tromsøstudentenes Idrettslag 32 15 1
Øvelse 14. 50m Rygg, damer 1 5
Øvelse 14. 50m Rygg, damer 1 6
Øvelse 15. 4*50m Fri, herrer Kl. 11.35 1 1
Øvelse 15. 4*50m Fri, herrer 1 2
Øvelse 15. 4*50m Fri, herrer 1 3 OSI Svømming Oslostudentenes Idrettslag 02 01 90 1
Øvelse 15. 4*50m Fri, herrer 1 4
Øvelse 15. 4*50m Fri, herrer 1 5
Øvelse 15. 4*50m Fri, herrer 1 6
Øvelse 16. 4*50m Fri, damer Kl. 11.40 1 1
Øvelse 16. 4*50m Fri, damer 1 2
Øvelse 16. 4*50m Fri, damer 1 3 UiT Elite Gull Tromsøstudentenes Idrettslag 02 02 82 1
Øvelse 16. 4*50m Fri, damer 1 4 OSI Svømming Oslostudentenes Idrettsklubb 02 15 97 2
Øvelse 16. 4*50m Fri, damer 1 5
Øvelse 16. 4*50m Fri, damer 1 6
Øvelse 17. 6*50m Fri, mixed Kl. 11.45 1 1
Øvelse 17. 6*50m Fri, mixed 1 2
Øvelse 17. 6*50m Fri, mixed 1 3 OSI Svømming Oslostudentenes Idrettsklubb 02 59 18 2
Øvelse 17. 6*50m Fri, mixed 1 4 UiT Elite Gull Tromsøstudentenes Idrettslag 02 53 53 1
Øvelse 17. 6*50m Fri, mixed 1 5 BSI BSI 03 18 25 3